Sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Elektronik Sigara Vip

Tüm elektronik sigara kullanıcılarına Merhaba, bu yazımızda ağırlıkla en iyi performansları elde edebileceğiniz Elektronik Sigara Vip modellerini inceleyeceğiz.  Öncelikle bilmeyenler için konuyu biraz açalım efendim, Vip Elektronik Sigara derken neyden bahsediyoruz? Aslında neyi kastediyoruz? Bu sorularınıza kısaca cevap verelim. Aslında mantık basit, nasıl ki Giyim yada Araba gibi sektörlerde lüks markaların ürünleri klasmanına göre en pahalısıysa elektronik sigara sektöründe de tüm markalar amiral gemisi olan ürünlerini fiyatlandırma yönünden en yüksek seviyede tutmaktadır, buda firmanın ürününün kalitesini gösterir. Önce rahat bir kullanıma sahip ve dayanıklı olan modellere bir göz atalım.
Joyetech eVic-VT
Joyetech'in 2015 yılının sonlarında çıkarmış olduğu en son modeli eVic-VT 60 Watt gücü ve 5300 mAh kapasiteli bataryası ile gayet iddaalı bir şekilde pazara giriş yaptı ve kısa bir sürede satış patlaması yaşayarak küçük kardeşi olan eVic-VTC Mini'nin pazara sürülmesini sağladı. Cihazın stabilitesi Joyetech'in birçok ürününde kullanmış olduğu eGo ONE serisi tank ve başlıklardan ötürü ileri seviyededir. En büyük ayrıntı birçok üründe kullanılan bu sistem için yedek parça zorluğu yaşamadan elektronik sigara keyfinize devam edebilirsiniz.
Joyetech eGo ONE
Bu model için Joyetech'in belkide 2015 yılında attığı en büyük ve karlı adımdı desek hiçte abartmış olmayız herhalde. Ürün devasa minik boyutları ve vadettiği yüksek buhar ile piyasaya sürüldüğünde tüm e-sigara camiası için alışılmışın dışında olduğu için büyük heyecan uyandırmıştı. Cihazın kullanıcıları ve fanları kısa sürede artmış ve büyük mod kullanmak istemeyen insanların baş tacı olmuştur.
Joyetech eGrip OLED CL
Hem box şeklinde, hem sigara modunda, hemde 30 watt'a kadar yükselen enerjisiyle muz yiyeyim ama çilek tadı gelsin diyenler için üretilmiş bu müthiş ürün, kısa bir sürede çok tutulmuş ve tasarım ödülü almıştır. Joyetech dışındaki firmalarında ürettirdiği bu ürünü onlar için üreten yine Joyetech firmasıdır, 
İlk bakışta sadece dikdörtgen oval bir kutuyu andırsa da cihaz bu küçük kasanın içerisinde hem  1600 mAh bataryasını  hemde 3,5 ml likit tankını sığdırabilmiş durumda ve başlık yapısı tüm diğer elektronik sigaraların aksine cihazın altından özel kilidi ile açılıyor.  Sigarayı bırakmak isteyen ve yeni bırakan kullanıcılar için bütçeleri biraz yüksekse kesinlikle bu modeli almalarını öneriyoruz.
Kısacası bendeki Elektronik Sigara Vip demek isteyenler için derlediğimiz bu yazı umarım ürün seçiminde size yardımcı olmuştur efendim. Sağlıklı ve Sigarasız günler dileriz.


Back to Top