Sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Sigaraya Veda Etme Zamanı Gelmedi Mi

Sigaraya Veda Etme Zamanı Gelmedi Mi ??

Sağlık zararları saymakla bitmeyen sigara için maddi yükü sürekli olarak göz ardı edilmiştir. Fakat maddi zararı ise sağlık zarını aratmayacak boyutta olmaktadır. Yapılan masrafı sadece sigara alımı boyutunda düşünmek yanlış olacaktır. Sigaradan direk veya dolaylı olarak etkilenen kişilerin tedavisi için sağlık kuruluşlarına milyarlarca lira aktarılmaktadır. Bir nevi maddi yük devlet sırtına veya bütçeye yüklenmektedir. Sigaraya el vede demek için maddi boyutu bile tek başına yeterli sebep olacaktır. Denenmiş olan farklı yöntemler ile sigaran kurtulma imkanı bulamadıysanız e sigara sizlere tek çözüm olacaktır.

E sigara Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde uzun yıllardır kullanılmakta ve sigara bırakma yöntemlerinden kabul edilmektedir. Ülkemizde de gün geçtikçe kullanım alanı genişlemekte ve katlanarak artan bir kitleye kavuşmuştur. Orijinal elektronik sigara markaları ile sigaradan uzaklaşmak birkaç aya yayılmaktadır. Her ne kadar sıfır zarar denilse de elektronik sigara likit içinde az miktarda da olsa nikotin bulunmaktadır. Ani nikotin azalmasına neden olunduğunda dilaltında beyaz tomurcuklar oluşabilmektedir. Bu tarz etkenlere yol açılmaması için likit içinde az da olsa nikotin barındırılır. Başlangıç aşamasında bulunan nikotin oranı ilerleyen zamanlarda azaltılarak sıfır değerine ulaşılınca e sigara ile de vedalaşılmaktadır. Kademeli olarak sigaradan kurulmak kesin ve kalıcı çözüm olacaktır.

Ucuz elektronik sigara kampanyalarından faydalanmak için yapmanız gereken sitemiz ile tanışmanızdır. Bu sayede sağlığın kapılara size açılacak ve kısa zamanda sigara ile vedalaşacaksınız.


Back to Top